اولین برنامه ملی استعدادیابی هنر سینما

اولین برنامه ملی استعدادیابی هنر سینما

ورود به عرصه ی هنر سینما نیازی به پارتی، پول یا شانس ندارد. فقط و فقط استعداد و آموزش !

اولین برنامه ملی استعدادیابی هنر سینما

بنیاد هنرمندان مهرآفرین با پشتگرمی به خواست خداوندی در اقدامی کاملا آگاهانه در جهت ارتقا سطح کیفی تولیدات سینمایی و تلوزیونی کشور در نظر دارد تا در سطح ملی نسبت به کشف استعداد های واقعی فرزندان این مرز و بوم اقدام نموده و پس از فراخوان با بهره گیری از نام آوران سینمای ایران، تعدادی محدود از عزیزان را در رشته های مختلف گزینش نموده و در طی دو ترم فشرده به آموزش آکادمیک و عملی عزیزان به طور رایگان بپردازد.

این برنامه استعداد یابی محدودیت سنی ندارد.

پذیرفته شدگان نهایی بعنوان هنرجو در دوره های آموزشی اساتید مجرب کشوری شرکت نموده و براساس قرارداد فی مابین حسب شرایط در پروژه های نمایشی از جمله فیلم و سریال مشغول به کار خواهند شد.

 

مراحل استعدادیابی

1.فراخوان جهت استعدادیابی
2.گزینش افراد پس از پایان ثبت‌نام
الف.گزینش سه مرحله‌ای خواهد بود که مرحله اول توسط دستیاران کارگردانان زبده کشور و مرحله دوم توسط بازیگران و کارگردانان فعال در سینما و مرحله سوم توسط پیشکسوتان سینما و تلویزیون اجرا خواهد گشت.
3.در مرحله گزینش و انتخاب استعدادهای برتر در مرحله اول 100 نفر انتخاب می‌شود و 50 نفر هم به عنوان رزرو اعلام خواهند شد.
4.مرحله آموزش که شامل دو ترم کامل به صورت فشرده آغاز و نام‌های ماندگار سینمای کشور اساتید این دوره خواهند بود (بدون دریافت هیچ هزینه‌ای و به صورت کاملاً رایگان)
5.پس از فارغ‌التحصیلی عزیزان منتخب نائل به دریافت گواهینامه رشته مذکور خواهند شد. گواهینامه‌ای به امضای اساتید برجسته سینمای ایران.
6.دریافت تعهدنامه از فارغ‌التحصیلان به مدت هفت سال کاری که قراردادهای کاری این عزیزان توسط «بنیاد هنرمندان مهرآفرین» عقد خواهد شد و خارج از آن نقض قانون و قابل پیگیری خواهد بود.
7.ایجاد اشتغال برای این عزیزان در طول مدت مذکور توسط «بنیاد هنرمندان مهرآفرین» تعهد خواهد شد.