×
نحوه قتل داریوش مهرجویی و همسرش

نحوه قتل داریوش مهرجویی و همسرش

سایز متن

چیزی بنویسید...جزییات دلخراش از نحوه قتل داریوش مهرجویی و همسرش
.
تحقیقات درباره قتل داریوش مهرجویی و همسرش در حالی ادامه دارد که به نظر می رسد عاملان جنایت ابتدا این کارگردان و سپس همسرش را کشته‌اند.
.
گزارش میدانی شاهد حلاج خبرنگار سایت جنایی از محل حادثه نشان می‌دهد ابتدا داریوش مهرجویی به قتل رسیده و سپس عاملان قتل با همسر وی درگیر شده و او را به قتل رسانده‌اند.
.
جزئیات به دست آمده توسط خبرنگار ما نشان می‌دهد، دختر داریوش مهرجویی شب گذشته سر کلاس آموزشی حضور داشت و از ساعت ۸ و نیم شب به صورت پیامکی با پدرش در ارتباط بود. این پیامک‌ها تا ساعت ۱۰ شب ادامه داشت. این دختر نوجوان به بازپرس گفته من از پدرم پرسیدم شام چی داریم که پدر گفت: آش دوغ داریم.
.
وقتی دختر نوجوان داریوش مهرجویی به مقابل خانه رسید، متوجه وضعیت غیرعادی شد. او با یکی از اقوامش در مهرشهر کرج تماس گرفته و به او گفته می‌ترسد به تنهایی وارد خانه شود. در این مدت این دختر با پدر و مادرش تماس گرفته که کسی پاسخگوی تلفن نبوده است. در نهایت دختر نوجوان به پیشنهاد فامیلی که با او تماس گرفته صبر می‌کند که فامیلش برسد و سپس با هم وارد خانه می‌شوند.
.
وقتی  دختر نوجوان و فامیلش وارد خانه می‌شوند جسد داریوش مهرجویی و همسرش را پیدا می‌کنند و با پلیس تماس می‌گیرند. وضعیت دلخراش اجساد نشان می‌داد آنها احتمالا ابتدا غافلگیر شده‌اند.
.
بر اساس اطلاعات به دست آمده وضعیت اجساد نشان می‌داد ابتدا داریوش مهرجویی به قتل رسیده است. عاملان قتل با چوب که به نظر می‌رسد مربوط به درخت آلبالو است به سر او کوبیده شده لکه‌های خون روی این چوب دیده شده است. بعد از این‌که داریوش مهرجویی گیج شده شاهرگ او را قطع کرده و جسدش را مقابل آشپزخانه رها کرده‌اند.
.
جسد همسرش وحیده محمدی‌فر در یکی از اتاق خواب‌ها پیدا شده است. گلوی او هم بریده شده، اما آثار بر جای مانده روی بدن این زن نشان می‌دهد او با عاملان قتل درگیر شده و شکستگی‌هایی نیز روی دست و پای او وجود داشته است.
.
احتمال داده می‌شود او با صدای درگیری که عاملان قتل با شوهرش داشته‌اند هوشیار شده و حالت تدافعی به خود گرفته است.
.
همچنین وضعیت خانه بعد از حضور مأموران در خانه نشان می‌داد زمانی که دختر نوجوان به خانه رسیده احتمالا عاملان قتل در خانه بودند چرا که اولا او تا ساعت ۱۰ با پدرش پیامکی تماس داشته و قتل بعد از این ساعت رخ داده و دوم این‌که وضعیت جسدها و خانه نشان می‌داد که قتل‌ها بسیار تازه اتفاق افتاده است.
.
گفته می‌شود دختر نوجوان به شدت شوکه شده و فعلا نزد یکی از اقوام خود است.
.
آن‌طور که خبرنگار جنایی مشاهده کرده است، خانه داریوش مهرجویی در یک شهرک بزرگ که خانه‌ها همگی باغ ویلا هستند قرار دارد. باغ داریوش مهرجویی حدود دو هزار متر مربع است که بنایی ۲۰۰ متری در آن ساخته شده و سه اتاق خواب دارد. اهالی گفته‌اند که به دلیل باغ ویلا بودن خانه‌ها و امنیتی بسیار عالی که این شهرک داشته هیچ وقت در ورودی باغ‌ها بسته نبوده و همه اهالی در ورودی را باز می‌گذاشته‌اند. شهرک محافظت می‌شود و نگهبان دارد. پشت خانه باغ داریوش مهرجویی یک زمین بایر است که به نظر می‌رسد عاملان قتل از آن‌جا وارد شده‌اند. همچنین دو دوربین مداربسته در باغ مجاور وجود دارد که پلیس دوربین‌ها را ضبط و برای تجزیه و تحلیل با خود برده است.
.
خانه داریوش مهرجویی آخرین خانه شهرک ویلایی است و بعد از آن دیگر خانه‌ای وجود ندارد.
.
خواهر داریوش مهرجویی که زنی حدود ۹۰ ساله است، صبح بسیار زود در محل حادثه حاضر شد. او گفته از طریق پیام‌های تسلیت که برایش فرستاده‌اند در جریان قتل برادر و همسر برادرش قرار گرفته است. پسر بزرگ داریوش مهرجویی نیز صبح امروز به اتفاق مأموران آگاهی در محل حاضر شد و با آن‌ها گفت و گو کرد.

نویسنده

بنیاد مهر آفرین

13 دی 1402